Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Web o Krasnolipsku, naši zahrádce a nejen o tom

 
 

Homepage

Úvod
Velice mě těší, že Vás mohu přivítat na těchto stránkách a nechat nakouknout do tajemství zahrádky a budu velice rád ,když se podělíte i o své nápady.
A hlavně by mi velice pomohlo kdyby jste mi pomocí tohoto webu mohli zdělovat své názory,rady,skušenosti a i obrázky.
Vše co mi napíšete na foru ihned dám na stránky,aby se mohli podívat i další navštěvníci nebo mi můžete posílat email a já se budu snažit v co nejkratší době vše umístit na tyto stránky,aby se mohli podívat i ti ostatní.
S pozdravem JarekVítejte milí návštěvníciČeká zde na Vás spousta zajímavých věcí,nápadů,návodů,rad a hlavně rubriky pro naše čtenáře kde se mohou podělit o své skušenosti.
Dozvíte se něco o malebné město Krásná Lípa - Centrum Českého Švýcarska , jeho historii a současnost. Prohlédnete si nejbližší okolí i okolí blízké.
Podnikneme společně výlety za krásami Krásnolipska. Krásnolipsko je krásné a byl by hřích se sní neseznámit. V sekci výlety jsou podrobně popsány výlety za krásami Krásnolipska, které jsem osobně prošel a mohu doporučit.
Přivítám Vás na nádherné zahrádce maminky od mé paní. Budeme „společně" budovat novou zahrádku. Seznámíte se s rostlinami které pěstuji. Připravil jsem spoustu rad a návodů pro zahrádku, kde vám například poradím jakou zvolit ochranu ovocných stromů a keřů, jak bojovat se škůdci, jak hnojit jakou zeminu atd.
A v neposlední řadě si budete moci prohlédnou krásné fotografie z mé zahrádky i z okolí Krásnolipska.
Budu rád pokud napíšete komentář k článku (jak se vám článek líbí, případně vaše připomínky i výhrady)a taky Vaše skušenosti nápady a další věci co Vás napadnou i krytika je vítaná.
A nyní malá ochutnávka, několik málo zajímavých fotografií:

Krásná Lípa náměstí večer

A teť bych Vám rád ukázal zahrádku.

Ukázka pár kytiček z naší zahrádky.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one